Mikrodermabrazja

Pielegnacja Dłoni

Makijaż

Pielegnacja Okolic Oczu

Pielegnacja Stóp 

Terapia DermaQuest

Depilacja Laserowa

Mezoterapia 

Oxybrazja

Fale Radiowe RF

Depilacja Woskiem

Peeling Kawitacyjny

Zabiegi IPL

Zabiegi na Ciało

Bon Upominkowy 

Zabiegi na Ciało

Peelingi chemiczne

,,Twoja skóra na to zasługuje''

Logo Naszego Salonu kosmetycznego

Unitone TXA + Vit C Therapy

 

Arkana Unitone TXA + Vit C Therapy to nowatorska terapia dermokosmetyczna przeznaczona do wyrównywania kolorytu oraz niwelowania zaburzeń pigmentacyjnych różnego rodzaju. Jej kluczowy składnik – kwas traneksamowy to najnowsze odkrycie kosmetologii w walce z przebarwieniami o podłożu hormonalnym, pozapalnym, polekowym oraz posłonecznym. 

Arkana Unitone TXA

Kwas traneksamowy wykazuje działanie przeciwpigmentacyjne i rozjaśniające, polegające na blokowaniu produkcji melaniny wywołanej promieniowaniem UV oraz zapobieganiu jej kumulacji. Ma to olbrzymie znaczenie w redukcji skutków fotouszkodzeń i fotoagingu. Ponadto związek ten zmniejsza aktywność melanocytów w miejscach stanów zapalnych, co jest szczególnie ważne w przypadku skór trądzikowych. Produkty z kwasem traneskamowym warto stosować także przed i po zabiegach dermoestetycznych takich jak: eksfoliacje, laseroterapie i IPL, a szczególnie fotoodmładzanie i fotoepilacja. Co istotne, kwas traneksamowy jest bezpieczny i skuteczny nawet przy bardzo wrażliwych skórach.

 

Kwas ten nie podrażnia, a wręcz przeciwnie, ma działanie przeciwzapalne i redukujące zaczerwienienie. Właśnie dlatego od 30 lat jest on używany w medycynie jako lek przeciwkrwotoczny oraz w leczeniu świądu, obrzęku i rumienia w egzemach, pokrzywkach, oraz w podrażnieniach wywołanych lekami. Cały czas prowadzi się badania nad wykorzystaniem tego składnika w leczeniu rumienia w trądziku różowatym.

Co istotne, kwas traneksamowy działa niezwykle skutecznie, zwłaszcza w połączeniu z witaminą C. Ale nie bez znaczenia jest z jaką jej postacią. W tym wypadku następne odkrycie współczesnej chemii – 3-o-ethyl ascorbic acid sprawia, że uzyskujemy wyjątkową synergię w wyrównywaniu kolorytu skóry. Postać witaminy C w nowatorskiej formie amfifilowej (rozpuszczalnej w wodzie i oleju) sprawia, że łatwo przenika przez naskórek do skóry właściwej i tam uwalnia się do czystej, aktywnej postaci. Dlatego jej działanie jest tak skuteczne. Warto pamiętać, że oprócz właściwości rozjaśniających witamina C ma istotny wpływ na odmłodzenie skóry i uszczelnienie naczyń krwionośnych.

 

Wskazania:

  • nierówny koloryt skóry,
  • fotostarzenie,
  • przed i po kuracji z IPL, laserem i eksfoliacjach,
  • przebarwienia : posłoneczne,pozapalne,hormonalne

 

Częstotliwość wykonywania zabiegu:

Dla uzyskania najlepszych efektów zabieg wykonuje się w serii 5-10 zabiegów co 7-10 dni. W przypadku połączenia zabiegu z mezoterapią mikroigłową lub eksfoliacją co 2-4 tygodnie.

 

Mikrodermabrazja

Pielegnacja Dłoni

Makijaż

Pielegnacja Okolic Oczu

Pielegnacja Stóp 

Kosmetyka Twarzy

Depilacja Laserowa

Mezoterapia 

Oxybrazja

Fale Radiowe RF

Depilacja Woskiem

Peeling Kawitacyjny

Zabiegi IPL

Zabiegi na Ciało

 

pn - pt 10:00-20:00

     sob 10:00-14:00

 

t: +48 734437889

e: kontakt@perfectskin.szczecin.pl

Akceptujemy karty:

Perfect Skin umozliwia płatnośc kartą

Perfect Skin

Aleja Piastów 11/9

70-331 Szczecin

ZAPRASZAMY DO GABINETU !

Copyrigth 2015 by Perfect Skin